شماره تلفن پشتیبانی سراسری : 07644805

درباره تیام

شرکت تیام رایان کیش در سال ۱۳۸۰ در راستای توسعه فرهنگ IT در کشور و بهره مندی اقشار مختلف جامعه از سرویس های اطلاعاتی و جهت حضوری فعال و موثر در این عرصه به صورت سهامی خاص در جزیره کیش تأسیس شد. این شرکت در همان سال موفق به اخذ مجوز ISP از اداره دیتا (Data) جهت ارائه سرویس اینترنت در کیش  گردید و در سال ۱۳۹۲ با دریافت مجوز ISDP   از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی یکی از بزرگترین ارائه دهندهای سرویس های اینترنت در سطح استان هرمزگان می باشد . در سال ۱۳۸۳ این شرکت با اخذ نمایندگی از یکی از شرکتهای PAP موفق به راه اندازی سرویس اینترنت پر سرعت ADSL و ISDN گردیده و در حال حاضر بعنوان بزرگترین ارائه دهنده این سرویس در سطح استان هرمزگان  مشغول به فعالیت می باشد. این شرکت در حال حاضر از طریق خطوط ADSL2+ سرویس ارائه می‌نماید و علیرغم حضور تعدادی ISP در سطح جزیره کیش، این شرکت توانسته است با ارائه سرویس با کیفیت بالا و با نام تجاری TRK بعنوان موفقترین شرکت فعال و درآمدزا در این عرصه باقی بماند. تنوع سرویس های اینترنتی ، سرعت و کیفیت مناسب، اتصال بی وقفه به شبکه اینترنت، امکان بهره گیری از تمام پروتکل های اینترنتی و پشتیبانی ۲۴ ساعته، از مزیت های شرکت تیام رایان کیش برای ارائه سرویس به مشتریان بوده و توانسته است این شرکت را به شرکتی پویا و موفق در این عرصه مبدل سازد. تیم فنی و آموزش دیده شرکت متشکل از مهندسین سیستم و شبکه که دارای تجربه طولانی در صنعت انفورماتیک کشور هستند ما را قادر می سازد تا ضمن ارایه سرویس های با کیفیت، خدماتی همچون راه اندازی ISP ، طراحی، نصب، راه اندازی و پشتیبانی شبکه های LAN ، WAN ، Wireless  طراحی وب سایت ، برنامه نویسی ، طراحی و نصب تلفنهای سانترال را به مشترکین عزیز خود ارائه دهیم.  و در سال ۱۳۹۲ موفق به اخذ نمایندگی  رسمی محصولات  میکروتیک گردید .

شرکت تیام با کارنامه ای درخشان در صنعت IT کشور و با اعتباری گرانبها که به واسطه تلاش کرده ایم تا عالی ترین را در تجهیزات، بهترین را در سرویس و سریع ترین را در خدمت ارایه کنیم.

مأموریت و ارزشهای انتخاب شده از طرف این شرکت عبارتند از :


مشتری مداری

داوری نهایی در مورد کیفیت محصولات و خدمات با مشتری است. ایجاد وفاداری در مشتری و حفظ آن و بدست آوردن سهم بازار، در بهترین شکل ممکن از طریق توجه جدی به نیاز های مشتریان فعلی و بالقوه امکان پذیر است.

رهبری و ثبات در مقاصد

رفتار رهبران سازمان ایجاد کننده شفافیت و ثبات در مقاصد سازمان است و محیطی را فراهم می سازد که در آن سازمان و کارکنان می توانند به سر آمدی دست یابند.

مدیریت بر‌اساس فرآیند‌ها و واقعیات

یک سازمان هنگامی موثر تر عمل می کند که تمامی فعالیت های مرتبط با هم د رآن درک شده و به طور نظام مند مدیریت شوند و تصمیمات مرتبط با عملیات جاری سازمان و بهبود های طرح ریزی شده بر اساس اطلاعات قابل اعتمادی که در بر گیرنده برداشتهای ذینفعان است، اتخاذ شوند.

مشارکت و توسعه کارکنان

تمامی توان بالقوه کارکنان سازمان وقتی به درستی بکار گرفته خواهد شد که یک سری ارزشهای مشترک و فرهنگ اعتماد متقابل و توانمند سازی در سازمان حاکم باشد.

یادگیری ، نو‌آوری و بهبود مداوم

عملکرد سازمان هنگامی به بیشترین میزان خود خواهد رسید که مبتنی بر مدیریت دانش و به اشتراک گذاشتن آن همراه با فرهنگ یادگیری، نوآوری و بهبود مداوم باشد.

توسعه شراکت‌ها

یک سازمان هنگامی موثر تر کار خواهد کرد که یک رابطه ی سودمند متقابل با شرکای تجاری خود بر اساس اعتماد، مشارکت دانش و یکپارچگی داشته باشد.


مسئولیت‌های اجتماعی

منافع بلند مدت سازمان و کارکنان آن هنگامی تامین خواهد شد که رویکرد های اخلاقی رعایت شده و سازمان فراتر از انتظارات و مقررات جامعه عمل نماید.