شماره تلفن پشتیبانی سراسری : 07644805

اینترنت پرسرعت VDSL

تیام ، با هدف جلب رضایت مشتریان و هم‌گام با فناوری‌های روز جهان، پس از ارایه موفق خدمات VDSL در مجتمع‌های مسکونی و تجاری، ارایه این خدمات را در برخی مراکز مخابراتی کشور آغاز کرده است و به زودی مطابق یک برنامه‌ توسعه‌ی منسجم فهرست مناطق تحت پوشش خدمات VDSL تیام بسیار گسترده‌تر خواهد شد.

اینترنت پرسرعت VDSL چیست؟

VDSL (خط اشتراک دیجیتال با سرعت بسیار بالا)، یکی از روش‌های دست‌رسی به نسل جدید خدمات اینترنت پرسرعت ثابت است، که سرعتی چندین برابر روش‌های قبلی را ‌برای دست‌رسی به اینترنت فراهم می‌کند. شرکت تیام برای نخستین بار در کشور، این خدمات را که از آن به عنوان انقلابی در سرعت اینترنت یاد می‌شود، با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات و فناوری‌ها در اختیار کاربران قرار می‌دهد.گفتنی‌ست ارتقا سرویس‌های +ADSL2 به VDSL نیز بسیار سریع و مقرون به صرفه است و تحولی بزرگ در تجربه‌ی کاربری از خدمات اینترنت پرسرعت ثابت برای متقاضیان ایجاد می‌کند.

 

مزایای اینترنت پرسرعت VDSL

  • ۸۰ مگابیت بر ثانیه سرعت در دریافت (دانلود):

در اینترنت‌های ثابت نسل‌های قبلی، کاربران به طور متوسط تا ۸ مگابیت بر ثانیه و در موارد استثنایی حداکثر تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه، سرعت را تجربه می کردند اما اکنون خطوط بسیار پرسرعت VDSL، می‌توانند به طور متوسط تا ۸۰ مگابیت بر ثانیه سرعت دانلود را برای‌ کاربر فراهم کنند. این سرعت تقریبا ۱۰ برابر سرعت متوسط خدمات در نسل قبلی سرویس‌های اینترنت ثابت است.

  • سرعت بالا در ارسال (آپلود):

در اینترنت پرسرعت ADSL سرعت ارسال (آپلود) اطلاعات تقریبا یک هشتم سرعت دریافت آن (دانلود) بود اما در اینترنت پرسرعت VDSL تیام ، سرعت ارسال شما از ۱.۵ تا ۲ مگابیت بر ثانیه به ۲۰ تا ۴۰ مگابیت بر ثانیه رسیده و شما سرعت ۱۰ برابری در ارسال محتوا را تجربه خواهید کرد.

  • تجربه‌ای دلپذیرتر در تمام فعالیت‌های آنلاین:

VDSL می‌تواند تجربه‌ای دلچسب‌تر در همه فعالیت‌های آنلاین به ویژه تماشای آنلاین ویدیو، انجام بازی‌های آنلاین، گفت‌وگوهای تصویری و دانلود و ارسال فایل‌های پرحجم در اختیار کاربران قرار دهد.

  • دسترسی به سرعت‌های بالاتر با هزینه‌ای مقرون به صرفه:

در این روش کاربر با هزینه‌ای مقرون به صرفه در مقایسه با روش‌های قبلی به سرعت‌های بسیار بالاتر دست‌رسی خواهد داشت.

 

اینترنت پرسرعت VDSL تیام به چه روش‌هایی ارایه می‌شود؟

ارایه اینترنت VDSL تیام به ۳ روش امکان‌پذیر است:

  • نزدیکی به کابینت‌های تیام و ارایه سرویس به روش FTTC:

یکی از روش‌های ارایه اینترنت پرسرعت VDSL،‌ قرار دادن کابینت‌های حاوی تجهیزات در مناطق مختلف شهر است. در این حالت ارایه اینترنت پرسرعت VDSL به کاربرانی که در محدوده‌ای نزدیک به این کابینت‌ها قرار دارند، امکان‌پذیر می‌شود. ارایه سرویس VDSL به این روش هم‌اینک در نقاط مختلف شهرهای تهران، قم و دزفول آغاز شده است و به زودی سایر نقاط کشور نیز به این فهرست افزوده خواهند شد. در این روش کاربران می‌توانند تنها با در اختیار داشتن یک مودم VDSL از این خدمات بهره‌مند شوند.

  • نزدیکی به یک مرکز مخابراتی مجهز به تجهیزات VDSL:

اگر محل دریافت سرویس در محدوده‌ای نزدیک به یک مرکز مخابراتی مجهز به تجهیزات VDSL باشد، دریافت این سرویس امکان‌پذیر می‌شود. برای دریافت این سرویس فقط کافی‌ست یک مودم ویژه‌ی سرویس VDSL تهیه و این خدمات را به سادگی روی خط تلفن خانه یا محل کارتان دریافت کنید.

  • مجتمع‌های مسکونی و تجاری:

در برخی از مجتمع‌های مسکونی و تجاری هم با نصب کابینت‌ و استقرار تجهیزات ارایه‌ی سرویس VDSL در قسمتی از فضای مجتمع، ارایه خدمات VDSL امکان‌پذیر می‌شود. در این حالت ساکنان مجتمع می‌توانند تنها با در اختیار داشتن یک مودم VDSL از این خدمات بهره‌مند شوند.البته توجه داشته باشید که در تمام این روش‌ها حتا با همان مودم‌های ADSL هم می‌توانید تا نزدیک به ۲۰ مگابیت بر ثانیه سرعت را در سرویس‌های VDSL تجربه کنید.

حهت اطلاع از سرویس دهی vdsl در منطقه مورد نظر با ما تماس حاصل فرمایید.